Dzień seniora w Bieniowie

W piątek 19 pażdziernika z okazji Dnia Seniora zorganizowaliśmy spotkanie z blogerką i recenzentką książek panią Elżbietą Matusiak.

O seniorach nie mówiliśmy w ogóle, gdyż wszyscy czuli się młodo i nie w głowach nam było, aby o tym wspominać. Na spotkanie przyszła mała grupka osób czytających książki i lubiących  o nich opowiadać. Czy było fajnie? To już każdy musi sam ocenić. Dla nas było ciekawie bo Ela jest ciekawym rozmówcą. Podpytaliśmy o to co warto przeczytać i co warto zakupić do biblioteki. Sama Ela tak napisała o tym spotkaniu :)

„Ciekawe propozycje trafiają się czasami jak ślepej kurze ziarno – czyli całkiem znienacka. Mnie właśnie się przytrafiło takie „ziarno”, kiedy zaproponowano mi wizytę w bibliotece w Bieniowie. Nie trzeba było mnie długo namawiać i po rozmowie z przemiłą panią dyrektor, postanowiłam przyjąć tę propozycję. Umówiłyśmy się na spotkanie w piątkowe popołudnie, mimo moich marnych zdolności oratorskich. Okazało się, że na miejscu czekała na mnie grupa wielbicieli literatury wszelakiej. Przy pysznym cieście i gorącej herbacie rozmawialiśmy o nowinkach wydawniczych, ukochanych książkach, pozycjach wartych przeczytania, ale też o tych, które sprawiają czytelnikowi pewien kłopot. Rozmowy toczyły się w kameralnym gronie, a były tak pasjonujące, że nie wiedzieć kiedy, minął czas naszego spotkania, a przecież nie zdążyłam opowiedzieć jeszcze o wielu rzeczach.

Dziękuję za te chwile, było mi bardzo miło spotkać się z Wami.

Ela Matusiak vel @zunia”

A ja ze swojej strony myślę, że było to nasze pierwsze spotkanie, ale na pewno nie ostatnie :)

 

IMG_20181019_161947 IMG_20181019_161945 IMG_20181019_161939 IMG_20181019_161926

Nie przegap!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *