Zakończenie projektu „Moja ŁĄKA M3, #moje miejsce, #mój czas, #moje relacje”.

Wystawa fotograficzna „Przyłapani na działaniu” Ten rok nie był łatwy dla dzieci i młodzieży, ale nie będziemy się nad tym rozwodzić… Gdy rok szkolny dobiegał końca, RCAK w Zielonej Górze ogłosiło konkurs regrantingowy i postanowiliśmy wziąć w nim udział.

Napisaliśmy projekt, który się spodobał i pozyskaliśmy pieniążki na realizacje działań ph. „Moja ŁĄKA M3, #moje miejsce, #mój czas, #moje relacje”. W ramach projektu, od czerwca do września organizowaliśmy dzieciom warsztaty teatralne, scenograficzne, fotografiki i filmu, taneczno-muzyczne i aktorskie – których efektem jest gotowe do wystawiania przedstawienie „Moja łąka”, nagrane również w wersji on-line.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA ekipy „Mojej łąki”: Oli, Zuzi, Wery, Kuby, Natalii, Marcina, Hani, Marysi, Ali, Amelki, Mileny, Mai, Marysi, Zuzi W., Darii, pozostałych, biorących udział w warsztatach: Marlenie, Natalii, Kubie, Klaudii, Martynie, Basi, wolontariuszy wspierających prace nad scenografią: Pana Mariusza, Cioci Jadzi, Pani Julicie, Pani Karolinie, Pani krawcowej, Pani Katarzynie Zychli – za piękny scenariusz, Paniom z BMK-i oraz instruktorom: Romanowi Krzywotulskiemu, Katarzynie Bryjak, Bartkowi Mirosławskiemu, Pani Aleksandrze Makowicz-Kmiecik za fotosy, a także RODZICOM za wsparcie i pomoc w organizacji.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej „Przyłapani na działaniu” zorganizowanej w ramach projektu.

Projekt realizowany w Gminnej Bibliotece Publicznej Gminy Żary z/s w Bieniowie – w filii w Złotniku – był dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021” przy wsparciu Regionalnego Centrum Animacji Kultury – Operatora Regionalnego Programu Bardzo Młoda Kultura.