Spotkanie z policjantami w Bibliotece w Grabiku

28 lutego o godzinie 14.30 odbyło się w bibliotece w Grabiku spotkanie z policjantami dla dzieci z Grabika. Organizatorami były: Koło Gospodyń Wielskich, Zespół Śpiewaczy Karolinki i Biblioteka. Dwaj stróże prawa z komendy powiatowej w Żarach przekazali dzieciom garść informacji o zagrożeniach, sytuacjach niebezpiecznych i działaniach jakie można podjąć w celu ich zapobiegania. Pani Teresa Dudzik z zespołu Karolinki przygotowała test wiedzy dla dzieci, a dla policjantów podziękowanie. Spotkanie przy słodkościach przygotowanych przez Panie odbyło się w bardzo miłej atmosferze przy aktywnym uczestnictwie dzieci, które na koniec otrzymały upominki ufundowane przez KGW i ZŚ Karolinki.