Rozmowy o bibliotece, czytaniu, książkach…. a przede wszystkim o zwierzętach. 🐱🐭🐹🐷🐔

🌼🌞Po długiej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną w Polsce wracamy powoli do aktywnej działalności. 🍀 W dniu dzisiejszym bibliotekę w Olbrachtowie odwiedziły dzieci z klasy 2. 👧🧒👦

Dzieci wysłuchały fragmentu książki pt. „Sposób na Elfa” M. Pałasza. 🐶🐕 A potem rozmawialiśmy o bibliotece, o czytaniu, o książkach…. a przede wszystkim o zwierzętach. 🐱🐭🐹🐷🐔Dzieci z entuzjazmem opowiadały o swoich pupilach. Każde dziecko doskonale wiedziało jak dbać o zwierzęta oraz zdawało sobie sprawę, że posiadanie zwierzaka w domu, wiąże się z dużą odpowiedzialnością.

Na zakończenie spotkania, każdy wylosował dla siebie dobrą myśl, z którą wrócił do szkoły.

DOBRE MYŚLI MOŻNA CODZIENNIE LOSOWAĆ W BIBLIOTECE.

Spotkanie było bardzo udane. Liczymy na kolejne. Do zobaczenia w bibliotece.‍ 🙋