Dzień Babci i Dziadka w Złotniku

Drogie babcie i Drodzy dziadkowie, zajmujecie w naszych sercach szczególne miejsce i to właśnie na spotkanie z Wami, czekaliśmy z największa radością. Z okazji tego szczególnego święta Biblioteka, Sołtys i Rada Sołecka Zaprosili do złotnickiej sali seniorów. Na zaproszenie odpowiedzieli  także swoją obecnością: Wójt Gminy Żary Leszek Mrożek  z małżonką, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej z/s w Bieniowie Jagoda Bakalarska, Przewodniczący Rady Gminy Żary Leszek Kasprów z małżonką Radna Gminy Żary Elżbieta Stec, Radna Gminy Żary Genowefa Jurec z małżonkiem, Dyrektor SP im. JP II Jadwiga Muńko, Ks. Proboszcz Ireneusz Semkło, Irena Kantyka,  Helena Sadowa  z małżonkiem.  W imieniu organizatorów życzymy Wam zdrowia, miłości, spokoju oraz miłego popołudnia z nami. Wystąpili: czytelnicy biblioteki w Złotniku, dzieci i absolwenci ze Szkoły Podstawowej Im. Jana Pawła II w Złotniku, młode talenty a wśród nich: Owsianka Waldemar, Jakub Stankiewicz, Hubert Jurec,  zespół „Siódemka” z Gimnazjum w Bieniowie, zespół  ”Dolina Nowego Sołońca” ze Złotnika, amatorski teatr dorosłych „Tak czy Siak” z biblioteki w Złotniku oraz tancerki „Zumba fitness show” ze Złotnika. Wśród życzeń piosenek i kolęd, występów i prezentów, niedzielne popołudnie spędziliśmy w cudownej , świątecznej atmosferze.

bez-tytulu-211348 IMG_3838 IMG_3842 IMG_3866 IMG_3883