GDY TEATR, MUZYKA I PRZYJACIELE W JEDNYM SPOTYKAJĄ SIĘ MIEJSCU

17.02. 2023 Spotkaliśmy się z Czytelnikami na pierwszej Gali Przyjaciół Bibliotek. Mimo niesprzyjającej aury, goście wspaniale dopisali i sala szybko zapełniła się gwarem powitań, rozmów, uśmiechów. Kawa i pyszne ciasto dodatkowo „ociepliły” serca i myśli. 🙂 Oprócz tego, na naszych gości czekał mały upominek oraz wiosenne kwiaty. Gości w imieniu wszystkich filii wchodzących w skład Gminnych Bibliotek Gminy Żary, powitała serdecznie pani dyrektor Jadwiga Bakalarska.
Występ przygotowany przez teatr Tak czy Siak ze Złotnika, działający przy złotnickiej bibliotece i prowadzony przez panią bibliotekarkę Urszulę Golec – niezwykle rozbawił i uatrakcyjnił spotkanie przedstawieniem „Kaktus”. Koncert zespołu Vox Wojciecha Furtaka poderwał naszych gości do tańca i przypomniał największe przeboje Anny Jantar, czy Krzysztofa Krawczyka.
Mamy nadzieje, że za rok spotkamy się ponownie, a każdego dnia, progi naszych bibliotek przekroczą nie tylko Czytelnicy, obecni na Gali 🙂 Dziękujemy za Waszą obecność i niezmiennie zapraszamy 🙂

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *